Tak trochu jiné závody!

Zábavně-sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se vždy v jeden určitý den v roce po celé ČR sejdou stovky rodin s kočárky a užijí si kočárkové závody na 100 kroků ve sportovní chůzi. Tradičně se do akce zapojuje několik desítek měst ČR a také Slovensko. Cílem akce je motivovat maminky na mateřské k pravidelnému pohybu a sportu, ukázat, že sportovat lze i s kočárkem = že kočárek není překážkou, a že pravidelné sportovní aktivity maminek probouzí u dětí od raného dětství přirozený vztah ke sportu. Zcela záměrně je kladen důraz na CHŮZI.

Připraveny jsou vždy 3 hlavní kategorie, kterými jsou: 1. závody MAMINEK 2. závody TATÍNKŮ 3. závody RODIN – (kdy se musí držet madla kočárku současně 2 členové rodiny.

Dětské závody budou mít 4 kategorie, tentokrát podle závodních strojů: 1. kočárky 2. plastová odrážedla – motorky 3.kovová odrážedla – first bike apod. 4. koloběžky    Startovné: 40 Kč za kategorii.

Přihlášky na: http://www.zavodykocarku.cz/prihlaste-se/

Do přihlášky prosím uvádějte, ve kterých kategoriích budete soutěžit. Kategorie jsou: maminky, tatínci, rodiny s kočárkem a děti (s kočárky, na plastovém odrážedle, kovovém odrážedle, na kolobežce).

Podrobnější informace jsou na naší události: https://www.facebook.com/events/439653429824256/

Zábavně-sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se vždy v jeden určitý den v roce po celé ČR sejdou stovky rodin s kočárky a užijí si kočárkové závody na 100 kroků ve sportovní chůzi. Tradičně se do akce zapojuje několik desítek měst ČR a také Slovensko. Cílem akce je motivovat maminky na mateřské k pravidelnému pohybu a sportu, ukázat, že sportovat lze i s kočárkem = že kočárek není překážkou, a že pravidelné sportovní aktivity maminek probouzí u dětí od raného dětství přirozený vztah ke sportu. Zcela záměrně je kladen důraz na CHŮZI.  Připraveny jsou vždy 3 hlavní kategorie, kterými jsou: 1. závody MAMINEK 2. závody TATÍNKŮ 3. závody RODIN - (kdy se musí držet madla kočárku současně 2 členové rodiny.  Dětské závody budou mít 4 kategorie, tentokrát podle závodních strojů: 1. kočárky 2. plastová odrážedla - motorky 3.kovová odrážedla - first bike apod. 4. koloběžky  Startovné: 40 Kč za kategorii  Přihlášky na: http://www.zavodykocarku.cz/prihlaste-se/ Do přihlášky prosím uvádějte, ve kterých kategoriích budete soutěžit. Kategorie jsou: maminky, tatínci, rodiny s kočárkem a děti (s kočárky, na plastovém odrážedle, kovovém odrážedle, na kolobežce).  Podrobnější informace jsou na naší události: https://www.facebook.com/events/439653429824256/

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.